Antalya’da tercih edebileceğiniz 5 lüks otel

By | Nisan 24, 2016

Antalya’da tercih edebileceğiniz 5 lüks otel

 

Yorucu ve stres dolu bir yılın sonunda dört gözle beklediğimiz tatil zamanları, havaların ısınmasıyla birlikte kendini gösterdi. Kimileri için tatil gezip görmek, öğrenmek iken; kimileri için hiçbir şey yapmaksızın yatıp uzanmak, yüzmek, güneşlenmek gibi aktiviteleri kapsar. Her ne şekilde olursa olsun tatilin her hali güzeldir muhakkak.

 

Ancak tatil öncesi beklentilerimizi belirlemek ve o doğrultuda kararlar almak, bizi seçimlerimizde maksimum fayda ve memnuniyete götürecektir. Sizlere güzel ülkemizin birçok yabancı turist tarafından rağbet gören, ister güneşin tadını çıkarıp tüm gün yatıp uzanacağınız; isterseniz de kültürel bir gezintiye çıkıp şehrin tarihi güzelliklerinden faydalanacağınız nadide beldemiz Antalya ve Antalya da tercih edebileceğiniz 5 lüks otel listesinden söz etmek istiyorum.

 

Antalya da ailenizle birlikte veya yalnız sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan IC Hotel Residence, zaten var olan kalitesini daha da üst noktalara çıkarmak için, 2015 yılı itibariyle odalarında yenilenmeye gitmiş. Bununla da yetinmeyip uyguladığı ‘Special Category’ anlayışıyla, müşterilerine eşi ve benzeri olmayan bu yeme-içme olanağını tecrübe etme fırsatı sunuyor.

 

           Antalya da tercih edebileceğiniz 5 lüks otel listesinde sırayı bir diğer harika tatil tecrübesi sunan Maxx Royal Belek Golf alıyor. Kendi ana binasında oluşturduğu Laguna, Teras süitler ve Maxx Royal Golf sahası içinde yer alan özel villalarıyla sizlere otel kavramının dışında, ev konforunda bir tatil sunuyor. Harika bir doğa ortamı, aqua parkları ve eğlence merkezleriyle tatil zevkinize uyarlanmış, kalite temsili bir yer. Lüksün ve konforun diğer adresi Rixos Premium Belek.

 

Gece saat on gibi başlayan ve sabah saatlerine kadar süren eğlenceleriyle, sunduğu konfor ve mutfak çeşitliliği ve Türk hamamıyla sizlere stresli geçen bir yılı unutturmayı adeta garantiliyor. Bir diğer harika tatil planınızı gerçekleştirmeyi vaat eden Regnum Carya Golf den söz edecek olursak; otel tüm diğer oteller gibi her şey dâhil hizmetini beklentinizin çok üstünde karşılıyor.

 

Pastanesi, açık hava tiyatro gösterileri, Regnum Carya Golf ve SPA Resort alakart hizmetleri, açık kapalı yüzme havuzları ve çocuklar için sunduğu futbol okuluyla vaat etmeyi değil, bu deneyimi sizlere yaşatmayı hedefliyor. Tatiliniz boyunca ödediğiniz paranın karşılığı olan hizmeti alabileceğinizi vaat eden, söz etmek istediğim son otel, Limak Lara De Luxe Hotel.

 

Otel bünyesinde barındırdığı Hint, Tay, Japon, Meksika, İtalyan gibi dünya mutfaklarıyla sizi adeta tatilin yanında bir gurme seyahatine çıkartıyor. Bunun dışında, yine bu otelde diğer Antalya da tercih edebileceğiniz 4 lüks otel gibi Türk Hamamı, sauna sahip. Ayrıca hidro-masajlı küvet, kapalı yüzme havuzu, odalarda sıpa küveti gibi hizmetler de sunuyor.

 

Kısacası, saydığımız oteller lüks kategoride değerlendirildiği için tümü en iyi şartlarda hizmet veren otellerdir. Antalya da tercih edebileceğiniz 5 lüks otel de maksimum hizmeti, tatil anlayışını misafirlerinin gözüyle bakarak oluşturduğu hizmet kalitesi nezdinde var etmiş ve konforu ön planda tutmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir