MENÜ

Beşiktaş Açıkladı: O’da Artık Bir Kara Kartal!

216 defa okunduYorumlanmadı, , kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Siyah beyazlı ekipten dev hamle Fabricio Agosto Ramirez’i resmen renklerine bağladı. Süper toto ligi son şampiyonu Beşiktaş kadro iyileştirmelerine hız kesmeden devam ediyor içerideki görüşmelerinin ardından hiç vakit kaybetmeden kaleci transferlerinin startını verdi.

Beşiktaş Açıkladı: O’da Artık Bir Kara Kartal!

Boyko ve Günay Güvenç ile yollarını ayırdığını açıklayan kara kartallar bu iki ismin yerini doldurmak için transfer arayışını hızlandırdı ve İspanya’dan transfer arayışlarını sürdüren ekip ilk transferini Deportivo’dan Fabricio Agosto Ramirez’i kadrosuna katarak açıkladı, bu transferin yanı sıra hali hazırda 1 yıllık sözleşmesi devam eden Tolga Zengin’de 3 yıl daha Beşiktaş forması giymek istediğini belirtti ve 3 yıllık yeni bir sözleşme de başarılı kaleci için yapıldı. 3. Kaleci arayışlarını sürdüren Beşiktaş heyeti’nin en güçlü adayı Ali Şaşal olarak belirlendi geçtiğimiz günlerde kendisiyle iletişime geçen kartallar 4.yıllık sözleşme önermişlerdi.

İşte Ramirez Transferinin Detayları
Geçen sezon şanssız bir dönem geçiren tecrübeli file bekçisi sakatlığı nedeniyle uzun bir süre forma giyememişti Deportivo ile sözleşmesinin bitmesinin ardından harekete geçen kara kartallar 3 yıllığına başarılı kaleciyi renklerine bağladı. Tecrübeli file bekçisinin ilerleyen günlerde Türkiye’ye gelerek sağlık kontrollerinin tamamlanması bekleniyor.

Yorum Yaz