Beşiktaş’ta Yollar Ayrılıyor!

By | Mayıs 26, 2016

Sezona iyi başlayan Beşiktaş’ta ikinci sezon başlarında yaşadığı omuz sakatlığı bir türlü düzelmeyen Veli Kavlak’ın Beşiktaş’tan ayrılmasına yönelik haberler yankılanmaya başladı. Beşiktaş’ın tecrübeli orta saha oyuncusu veli kavlak sakatlığı sonrası sahalara dönmesinin ardından eski performansını yansıtamaması Beşiktaşlı yöneticilerin Veli Kavlak’tan son bir rapor istemesine neden oldu. Beşiktaşlı yöneticilerin tecrübeli oyuncuya ” Kendini de bizi de oyalama” dediği ve Beşiktaş’ta gelecek sezon devam edip etmeyeceği vereceği rapora bağlı. Ancak Veli Kavlak’ın Beşiktaş’la yoluna devam etmesi düşük olasılık.

Bunun yanı sıra devre arasında Beşiktaş’ta  Getafe’den alınan Alexis Delgado bekleneni verememesinden dolayı ve Şenol Güneşin oyun planına uyum sağlayamayan İspanyol oyuncuyla yollarının ayrılacağı yüksek ihtimal. Son olarak siyah beyazlı ekibin vazgeçilmezi olan Gökhan Töre’yi kadrosuna katmak isteyen ve 12 Milyon Pound teklifle gelen İngiltere temsilcisi West Ham United a cevabı Siyah Beyazlı takımın başkanı Fikret orman verdi.” 12 milyon pound Gökhan Töre için iyi ama yetmez” dediği öğrenildi.

24 yaşındaki futbolcu için takımın bir numarası diyen Fikret Orman Şampiyonlar Liginde Gökhan’ı ilk etapta Beşiktaş’ta oynarken görmek istediğini ancak İngiliz Ekibinin 17 milyonluk teklifle gelmesine ile Gökhan töreyi takımlarına katabileceklerini dile getirdi. İngiltere ekibinin Bu açıklamalara cevabı bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir