MENÜ

Bitlis’te Fuhuş Operasyonu: 5 Tutuklama

94 defa okunduYorumlanmadı, , kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Bitlis, Siirt ve Van’da düzenlenen fuhuş operasyonları kapsamında gözaltına alınan 6 şüphelinden 5’i tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Bitlis’te Fuhuş Operasyonu: 5 Tutuklama

Adana Çukurova Üniversitesi’nde öğrenim gören öğrencilerin fuhuş yaptığı ve aralarında gözaltılar olduğu haberinin üstüne ajanslardan bir son dakika bilgisi daha geldi. Buna göre Tatvan İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliğince Bitlis, Siirt ve Van’da düzenlenen operasyonlar kapsamında 6 kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınan şüphelilerden 5’i tutuklanarak cezaevine gönderilirken, 1 kişi ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Bitlis Valiliği ise konuyla alakalı olarak internet sitesi üzerinden yazılı bir açıklama bulundu. Açıklamada zanlıların Emniyet Güçlerine bağlı Polis ekiplerince teknik takibi için ilgili merci ve makamlardan izin alındığı belirtilirken, takip sonrasında 6 kişinin suça karıştığının tespit edildiği belirtildi.

Diğer taraftan yazılı açıklamanın sonunda, her türlü terörize eylem ve saldırılar ile ilgili, her türlü suç ve suça odaklı iş ve oluşumlar ile ilgili mücadelelerin sonuna kadar devam edeceğinin altı çizilerek, mücadelelerde kararlılık vurgusu yapıldı.

Yorum Yaz