Bursaspor Başkanı Açıkladı “Büyük Hayal Kırıklığı”

By | Mayıs 3, 2016

Bursapor Başkanı Ali Ay Bursaspor’un bu seneki başarısızlıklarına vurgu yaparak şunları kaydetti: “Maalesef futbolculara tek tek baktığınızda bu takımın ilk 3’te olması lazım fakat biz 11. sıradayız. Büyük hayal kırıklığı bu Bursaspor için. Bursaspor her zaman şampiyonluğa oynaması lazım.”

Kulüp başkanı Ali Ay, Timsah Arena’dan loca alan UEDAŞ ile aralarında yaptıkları protokolleri imzalamasının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Bursaspor’un teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu için gelen sorulara yanıt veren başkan Ali Ay: “Hamza hoca ile yarın konuşacağız. Bir problem olmayacağını umut ediyorum. Perşembe günü belki detaylı bir basın toplantısı yapılır ve yolumuza devam edilir” ifadelerini kullandı.

BENCE HERKES SEZONUN BİTMESİNİ BEKLİYOR

Şu anda herhangi bir Bursasporlu futbolcuya teklif gelmediğini belirten başkan: “Herhalde herkes sezonun bitmesini bekliyor. Ayrılmak istediğini ileten ya da talep eden olmadı ama onlar da kendilerini biliyorlardır herhalde. Biz ekonomik olarak büyümek istiyoruz. Herkes küçülmek olarak algılıyor. Eğer ekonominiz eksiye gidiyorsa ve onu artıya çeviriyorsanız o bence büyümedir.” Dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir