Cumhurbaşkanının Kızı Sümeyye Erdoğan Evlendi!

By | Mayıs 14, 2016

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın en küçük kızı olan Sümeyye Erdoğan, işadamı Özdemir Bayraktar’ın oğlu Selçuk Bayraktar ile bugün dünya evine girdi. Çiftlerin nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kılarken, nikah cüzdanlarını ise 11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül takdim etti. Düğün daha önce kendisinin açılışını yaptığı ve isminin Türkçe ile değiştirilmesini istediği eski adıyla “Arena Mega” yeni adıyla Yahya Beyatlı Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Sümeyye Erdoğan ve Selçuk Bayraktar’ın nikah şahitliğini ise Abdullah Gül, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Ahmet Davutoğlu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı Bakir İzzetbegoviç, Pakistan Başbakanı Navaz Şerif, eski Lübnan Başbakanı Saad Hariri ve Arnavutluk Başbakanı Edi Rama yaptı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN DÜĞÜNDE KIZI İÇİN DUYGU DOLU BİR KONUŞMA YAPTI

Cumhurbaşkanı Erdoğan gelin olan küçük kızı Sümeyye Erdoğan için kısa ve duygu dolu bir konuşma yaptı ; “Sümeyye’ye çocukken ceylanım derdim. Gözümün nuru derdim. Şimdi bir ceylan gibi yuvadan ayrılıyor.” Dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir