Demirdöküm kombi servis

By | Eylül 22, 2016

Kış ve yaz aylarında kombi ve klima bakımı son derece önemlidir. Önemli olmasının nedeni, kış aylarında kombinin zorunlu ihtiyaç olması ve yıl boyu çalışması, yaz aylarında da klimanın önemli olmasıdır. Bu önemli cihazların bakımı yapılmadığı zaman, randımanlı çalışmaz ve görevini yapmaz. Uzman teknik servis elemanları, profesyonel çalışma sistemleri ile, Demirdöküm servisi en iyi hizmeti verirler.

 

Günün her saatinde hizmete hazır olan Demirdöküm kombi servis elemanları, arandığı andan itibaren en kısa zamanda kapınızda olurlar. Kombi, kış aylarında zorunludur. Kış aylarında bozuk kombi ile sıkıntıya girmek istemiyorsanız, kış ayları girmeden önce kombi bakımı yaptırılmalıdır. Yaz ayları girmeden klima bakımı yaptırmak, yaz aylarında rahat rahat serinlemek için önemlidir.

 

Kombi bakımında teknik servis, öncelikle cihazı test eder. Suyu ısıtan bölüm, baca fanı, peteklere su pompalama gibi kısımlar test edilir ve cihaz sahibinin onayı ile bakım işlemi tamamlanır. Klima bakımıda temizlik ve fanın bakımı ile gerçekleşir. İşinde profesyonel olan Demirdöküm servis elemanları, müşteri şikayetlerini en kısa zamanda yerine getirmektedir.

demirdokumkombiservis.com

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir