Diriliş: Ertuğrul 3. Sezon

By | Ekim 6, 2016

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez televizyon dizisi olan Diriliş: Ertuğrul 3. Sezon ile tekrardan başlıyor. 2016 Ekim ayında 3. Sezonun başlayacağını belirten dizi yönetimi tam olarak tarih vermedi. Ancak 2. Sezonu 30 Eylül’de başlatan yönetim 3. Sezonunda Ekim’in ortalarında başlatacağı tahmin ediliyor.

Yeni oyuncu ekibi ve 3.sezon hikâyesi ile reyting rekorlarını kırmaya hazırlanan Televizyon dizisi ekim ayı içerisinde izleyenlerine kavuşacak. Bu sezonda Ertuğrul’un yer aldığı Kayı Boyu’ nun Moğollardan sonra Bizans ile savaşı olacağı tahmin ediliyor.  3. Sezonuna yeni isimler koymayı hedefleyen söz konusu dizi bir zamanların küçük Bülent i olan Batuhan Karacakaya da oyuncu ekibinde görmek istiyor. 19 yaşlarına ulaşmış yakışıklı ve son zamanlarda spor salonlarından çıkmayan Karacakaya ile röportaj yapıldığında iddialı bir diziye başlayacağını ve rolü için bu kadar çalıştığını belirten oyuncunun iddialı dizisi TRT1 ekranlarının reyting rekortmeni olan Diriliş: Ertuğrul olduğu da ortaya çıktı.

Batuhan Karacakaya ile beraber bir yeni isim ise Kürşat Alnıaçık oldu. Bunlar ile beraberoyuncu kadrosunda 10 yeni isim bulunmaktadır.

http://turkyurdu.com/dirilis-ertugrul-2-11941.html

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir