Elazığ’da Bombalı Terörist Saldırısı

By | Ağustos 18, 2016

Sabah saatlerinde meydana gelen olayda Elazığ Emniyet Müdürlüğü önünde Erzincan plakalı pkk lı teröristlere ait olduğu söylenen bomba yüklü kamyonet patlatıldı olay yerinde 4 ÖLÜ 146 YARALI var Elazığ’a çok sayıda ambulans sevk ediliyor. Şiddeti tüm şehirde hissedilen patlama ciddi tahribat yarattı can ve mal kaybına sebep oldu, öte yandan Başbakan Binali Yıldırım özel bir heyetle inceleme yapmak için Elazığ’a hareket etti. Şimdi akıllarda tek bir soru Fetö ve Pkk ilişkisi süregelen bu zarar verme politikası her iki grubunda menfaatleri doğrultusunda olduğu için ACABA işbirliği varmı? sorusunu akıllara getiriyor. Öte yandan edinilen çok özel bilgilere göre Pkk terör örgütünün üst düzey yöneticilerinden olan Karayılan isimli elebaşı teröristin Elazığ’ın Karakoçan ilçesinde yaşayan anne-babasının Karayılan’a tek bir öğüdü vardı oda ” Her ne olursa olsun Elazığ’a terörist eylemleri girmeyecek” ti.

Yakın kaynaklardan edinilen bu bilgiden de anlaşılacağı üzere Elazığ’da bugüne dek terör olayları söz konusu olmamıştı, taki bugün bu olay gerçekleşene kadar buda demektir ki Pkk terör örgütünün karar verme mekanizmasında ciddi değişiklikler olmuş yönetim farklı amaçlar doğrultusunda hareket etmeye başlamıştır.

Yaralılardan haberler gelmeye devam ediyor detayları sizinle paylaşacağız… ctrvctvecr2er rcerc  rc2erc  tvwec ec2v22ec2evafva


Türkçe alt yazılı porno


sex izle


seks hikaye


seks hikaye

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir