Eski Eşini Bodrum’da Çalıştığı Yerde Bulup Öldürdü!

By | Mayıs 28, 2016

29 Yaşında ki Ayşegül Arslan, 43 Yaşında ki H.S’den şiddet gördüğü gerekçesi ile ayrıldı. Çaresiz kadın eşinden ayrıldıktan sonra Bodrum’un Göktürkbükü’nde bulunan özel bir işletmenin çamaşırhanesinde çalışmaya başladı. Bunun üzerine H.S (43) eski eşinin iş yerine gelip barışmak istediğini belirtti ve olumlu yanıt alamayınca, eşine kurşun yağdırdı. Olaydan sonra kaçmaya çalışan H.S’yi gören yerli ve yabancı turistler korku dolu anlar yaşadı. Olayla ilgili Jandarma Ekipleri H.S’yi kısa süre içerisinde gözaltına aldı.

Edinilen ilk bilgilere göre olay bugün sabah 11.00 saatlerinde Bodrum’un Göktürkbükü Mahallesinin 86.Sokağında meydana geldi. Memleketi Kahramanmaraş’ta nakliye işi ile uğraşan H.S şiddet gördüğü için kendisinden ayrılan ve 2 çocuğunun annesi olan Ayşegül Arslan ile barışmaya geldi. Arslan’dan umduğu yanıtı alamayan koca o sırada yanında getirdiği tabancasıyla Ayşegül Arslan’a kurşun yağdırdı. Bu sırada genç kadının patronu da olaya müdahale etmek isterken H.S tarafından vuruldu.

Genç kadın başından, göğsünden 1 er, karnından ise aldığı 3 kurşunla yere yığılarak olay yerinde hayatını kaybetti. Patron Halik Selik’in ise hayati tehlikesi devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir