Eşya Depolama Hizmeti Tahincioğlu İle

By | Ekim 16, 2016

Tahincioğlu Nakliyat Ve depolama Ev taşımak ne kadar zor ise; eşyaların depolanması bir o kadar basit bir işlemdir. Sizler istediğiniz eşyayı bizlerle iletişime geçerek depolarda saklanmasını isteyebilirsiniz. Üstelik bu hizmet ev kirasından daha ucuz ve daha güvenli olmaktadır. Ev Eşyası Depolama işi zahmetli gibi görülse de o iş size göre zor görülebilir. Fakat bizler işimizi profesyonel bir ekip ile yaptığımız için herhangi bir aksaklık ya da zorlukla karşılaşmadan titiz bir şekilde yapabilmekteyiz.  Sadece bilinmesi gereken bu işin hassas olduğudur.

‘’Mal Canın Yongasıdır’’ diye bir atasözü vardır. Bizler sizin eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi sahip çıkan bir ekibe sahibiz. Personellerimiz Ofis Depolama bünyesinde sigortalı olarak ve uzun yıllardır bizimle çalışan işçiler olup her birinin değeri ve tecrübesi tartışılmazdır. Personellerimiz sizin yanınızda iş yaparken kesinlikle saygıda kusur etmez ve sizin müdahalelerinize uyarak istediğiniz işlemleri bir bir yerine getirmektedir. Diğer firmalardan bizi ayıran ve sektöründe lider olmanın önemli sebeplerinden birisi de hiç şüphesiz personellerimizin uzman olmasıdır.

Elektronik eşyalarınız için paketleme ve taşıma işlemi o iş için eğitilmiş tek personel tarafından yapılırken, mobilyalarınızın da sökülme işi mobilya ustası tarafından yapılmaktadır. Eşya depolama Kesinlikle elektronik eşya üzerine görevli personel mobilyalarınıza dokunmaz, mobilya ustası da elektronik eşyalarınıza dokunmaz.

Bu sayede her işi profesyonelce yapan bir ekip sizin eşyalarınızı taşır, paketler ve depoya istiflenmesini yapar. 444 4 089

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir