Fenerbahçe Kesenin Ağzını Açtı, 35 Milyon TL!

By | Mayıs 8, 2016

Lig de ve kupada şampiyonluk yarışını sürdüren Fenerbahçe yeni sezon hazırlıklarını da es geçmiyor. Uzun süredir sağ kanat arayışında olan sarı lacivertli ekip Valencia’lı sağ kanat oyuncusu Feghouli için kesenin ağzını açtı.

Valencia’da senelik 2,5 milyon Euro yani 8 milyon Türk Lirası kazanan futbolcu için Fenerbahçe’nin daha öncelerde de girişimi olmuştu fakat maddi konularda anlaşılamadığı için transfer askıda kalmıştı. Fenerbahçe Feghouli’ye reddedemeyeceği bir teklif ile geliyor. Yeni sezonda İspanyol ekibiyle devam etmek istemeyen Cezayirli futbolcunu için dünyaca ünlü birçok kulüp adeta yarış halinde.

Fenerbahçe’ye yeşil ışık yakan oyuncu ilk etapta 4 milyon Euro yani 13 milyon Türk Lirası istiyor. Valencia’lı futbolcunun isteğini büyük ölçüde karşılayabileceğini düşünen Fenerbahçeli yönetim oyuncuya primlerle birlikte 3 yılda 11 milyon Euro yani 35 milyon Türk Lirası ödemeyi planlıyor.

Menajerinden İstanbul ve Sarı Lacivertli kulüp hakkında detaylı araştırma yapmasını isteyen 26 yaşındaki sağ kanat Feghouli’nin yakın zamanda İstanbul’a gelmesi planlanıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir