Fenerbahçe’de Yaprak Dökümü Devam Ediyor

By | Haziran 23, 2016

Fenerbahçe yönetiminin resmi internet sitesinden yayınladığı duyuruda 2009’dan bu yana sarı lacivertli formayla top koşturan Mehmet Topuz ve 2012’den itibaren Fenerbahçe forması giyen Raul Meireles’in sözleşmelerini yenilemeyerek takımdan ayrılacağını açıkladı.

Uzun zamandır Fenerbahçe’ye hizmet veren Mehmet Topuz ve Raul Meireles ile yollarını tamamen ayıran Fenerbahçe yönetimi iki futbolcuyla da görüşülüp, rızalarının alındığının altını çizerek, ‘olayların çarpıtılmasını istemiyoruz iki futbolcuya da kulübümüze sağladıkları katkılardan ötürü minnettarız her ikisinin de yolu açık olsun. Karşılaşmalar biter, kulüpler değişir ancak baki kalan dostluk olur’ diyerek manidar bir açıklamada bulundu.

Açıklamaların yanı sıra Fenerbahçe basın sözcüsü Mahmut Uslu’nun kendi imzasıyla iki futbolcuya da ayrı ayrı gönderdiği mektuplarda ‘ Fenerbahçe kulübüne yaptığınız katkılardan dolayı teşekkür ederim, umarım bundan sonraki futbol hayatınızda her şey gönlünüzce olur. Biz büyük bir kulübüz ayrıca büyük bir aileyiz de, Fenerbahçe ailesi sizi asla unutmayacak.’ Dediği öğrenildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir