Hamilelik, doğum ve doğum sonrası ile ilgili her türlü doğru bilgi burada!

By | Ekim 11, 2016

Birçok hanımın hayatının dönüm noktası olan annelik ve anneliğin başlangıcı yani hamilelik ile ilgili en doğru bilgilere, en net şekilde ulaşabileceğiniz gebemiyim.net her türlü sorunuza ışık tutuyor. Hamilelikte stres, yeme -içme, mide bulantıları gibi hamileyken karşılaşabileceğiniz birçok soru ve soruna cevap bulabileceğiniz sitemizde aynı zamanda, doğum sonrasında ihtiyaç duyabileceğiniz bazı öneriler yer almaktadır.

 

Persentil hesaplama gibi bebeğinizin boy ve kilo oranlarını ölçüp hesaplayabileceğiniz tablo ve hesaplayıcılar ya da tüp bebek doğum tarihi hesaplama gibi bebeğinize ne zaman kavuşabileceğinizi tahminen hesaplayabileceğiniz bazı hesaplayıcılar da mevcut.

 

Bebek hastalıkları, bebekleriniz gelişirken oynayabileceğiniz eğitici oyunlar ya da doğum sonrası vücudunuz için yapabileceğiniz sağlıklı aktiviteler gibi birçok alanda sorularınıza cevap olabilecek nitelikteki sitemiz, sizlere en doğru bilgiyi sunmayı hedefliyor.

 

Ayrıca bebek büyütürken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar ve püf noktalar için de sitemizi inceleyebilir, birçok farklı konuda bilgi alabilirsiniz. Birçok annenin doğumdan önceden meraklarını gidermek için incelemekte olduğu Çin takvimi de, sitemizdeki özellikler içerisinde mevcuttur.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir