Hayallerinizi Gerçekleştiriyoruz

By | Eylül 22, 2016

Her Müslümanın hayalidir, umre ve hac ibadetlerini yapabilmek. Erkek ya da kız minik minik çocukları ile birlikte ibadetlerini yapmaya gitmeyi arzu etmektedirler. İşte bütçeniz eğer el veriyorsa Kabe’ye gitmeniz zor olmayacaktır. Ama doğru tur şirketini bulmanız gerekmektedir. Bu konuda da yasa dışı çalışana ya da dolandırmaya çalışanlar olabilmektedir.

 

İşte bu yüzden 24 yıllık tecrübesi ile en güvenilir hizmeti sunan edaturizm.com.tr sizi konforlu bir şekilde Mekke ve Medine’ye ulaştıracaktır. Mutlaka siteyi ziyaret ederek, Umre fiyatları hakkında bilgi almalısınız. Günümüzde pek çok Umre turları düzenleyen şirketler bulunmaktadır. En doğru şirketle gitmeniz sizin için daha güvenli olmaktadır.

 

Doğru şirketi seçerseniz yolculuğunuz daha güvenli olur. Gittiğiniz yerde lüks, konforlu otellerde kalma imkânı bulursunuz. Rehberlik yapacak uzman ekiple birlikte her şey dahada kolay hale gelir. Siz kutsal görevinizi yaparken içinizde rahat olur. İhram giyerek tavafınızı yaparsınız. İslam dininin beş şartlarından birisi olan hacca gitmek farzdır ama umre ibadeti farz değildir. Müslümanların kutsal toprakları ziyaret ederek huzur bulduğu bir ibadettir.

 

Herkesin mutlaka o huzur dolu yerleri görmesi gerekmektedir. O atmosferi solumalıdır. İsteyen herkesin gidip, ibadetini yapabilmesini temenni ederiz. Huzur dolu ibadetler için güvenli tur şirketlerini tercih ederek, rahat bir ibadet yapabilmenizi dileriz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir