İspanya Turları

By | Eylül 22, 2016

Touristica ayrıcalığı ile yurt dışını keşfetmeye ne dersiniz? Sizler için en cazip yerleri en uygun fiyatlara tur ayarlayan bu firma ile sosyal, kültürel ve eğlenceli bir geziye hayır diyemeyeceksiniz. Fransa, ispanya, Amerika, İtalya, Dubai, Amsterdam ve daha birçok yurtdışı programı sizler için hazırlanmıştır.

 

İspanya turu

 

            Barselona turu, İspanya’nın asi bölgesi olan Barselona, diğer şehirlerine göre daha haylaz ve daha hareketli yapısıyla sürekli yenilenen turistik merkezlerden birisidir. Mimar Gaudi’nin birçok eseri bulunan bu şehirde touristica ile onları yakından izleyebilirsiniz ve önünde fotoğraf çektirebilirsiniz. La Sagrada Familia hala yapımı süren bir eserdir ve bu eseri görmek hiç olmadığı kadar kolay hale turlar sayesinde gelecektir.

Madrid’in kalbi olan yerlerde yürüyüş yapmak ve Retro park’ın doğal güzelliklerini görmeyi touristica farkı ile sizleri davet ediyoruz.

 

Hollanda turu

 

Hollanda’nın gözbebeği olan Amsterdam turu ile Amsterdam’ı keşfedeceksiniz. Dünyaya ün salmış kanalları, mimarisi, yel değirmenleri ile renkli gece hayatı sizleri büyüleyecek olan bu şehirde hem kendinizi özgür hissedeceksiniz hem de romantik. Van Gogh müzesi, rijks müzesi ve red light Street ile birçok görülmeye değer yerleri bu tur aracılığı ile görebileceksiniz.

 

Fransa turu

 

            Paris turu ile Seine nehri üzerine kurulan başkenti keşfetmeniz oldukça uygun fiyatlı turlardan birisidir. Moda ve lüksün başkenti olan ışık kenti adıyla da bilinen Paris’in tüm güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

 

İtalya turu

 

Papalığın ikameti olan kentte, Roma turu ile en önemli mimari yapıları bulunduran tarih sanat ve lezzetin kesişim noktası olan İtalya da yürüyüş yapmaktan zevk duyacaksınız.

 

 Orta Avrupa turu

 

            Prag turu ile roman gibi şehirleri touristica kalitesiyle, tarih ve mimari düşkünleri olan sizlere memnuniyetle sunuyoruz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir