Celalettin Hakan Katırcı

By | Şubat 11, 2016

Celalettin Hakan Katırcı   Başta Konya ekonomisi olmak üzere tüm ülke ekonomisinin gelişmesi için çaba sarf eden CELALETTİN HAKAN KATIRCI  ticari faaliyetlerinin yanı sıra spora olan düşkünlüğü ile de bilinmektedir. Ticari alanda gösterdiği Başarılarını spor alanında da gösteren Sayın Katırcı gerek kişilik özellikleri ve gerekse mesleki değerleri ile tüm Konya halkına örnek teşkil etmektedir.

 

Ticari alanındaki başarıları

 

Konya ekonomisinin lokomotifi ailelerinden olan Katırcı ailesinin bir ferdi olarak dünyaya gelen Celalettin Hakan KATIRCI aldığı aile terbiyesi ve akademik eğitim sayesinde Katırcı soyadını daha ileriye taşıma konusunda büyük çaba sarf etmektedir. Katırcı Ailesi Konya’da tanınan ve saygı gösterilen aileler arasında ilk sırada yer almaktadır. Bunun temel nedeni Katırcı ailesinin ve Sayın Celalettin Hakan Bey’in Konya ekonomisi ve çıkarlarını kendi çıkarlarından önde tutmalarıdır. Bu anlayış ile yarım asrı aşkın bir süredir gittikçe büyüyen şirketler yapısına sahip olan Katırcı Ailesi ülke ekonomisi için de bir değer konumundadır.

 

Spor alanındaki etkinlikleri

 

Ticari alanda olduğu kadar spor alanında da başarılı olan değerli iş adamı celalettin hakan katırcı bu alanda gerçekleştirdiği bireysel ve kurumsal çalışmalar ile toplum nezdinde spor bilincinin oluşması açısından büyük katkı sağlamaktadır. Kurduğu Spor Tesisi ile Konya halkına hizmet sunan Sayın Katırcı aynı zamanda bireysel anlamda gerçekleştirdiği sportif başarılar ile de örnek bir şahsiyet konumunda yer almaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir