İzmir’de Atalay Filiz Alarmı Devam Ediyor!

By | Haziran 9, 2016

Edinilen bilgiler neticesinde, Ankara ve İstanbul’da öldürülen 3 kişinin katil zanlısı olarak ülke genelinde aranan Atalay Filiz’in izinin en son İzmir merkezde bulunan Güzelbahçe parkında görülmesi İzmir polisinin yanı sıra vatandaşları da alarma geçirdi.

İstanbul’un Tuzla ilçesinde 27 Mayıs 2016 tarihinde Fatma Kayıkcı’yı ve 2013 yılında Tümgeneral HASAN Hüseyin Demirarslan’ın TÜBİTAK’ta çalışan evladı Göktuğ Demirarslan ile Rus sevgilisi Elena Radchikova’yı Ankara’da öldürdüğü iddia edilen Atalay Filiz’in, İzmir’e yerleştiği ve hayatına burada devam ettiği saptandı. Emniyet güçleri tarafından yürütülen araştırma neticesinde Atalay Filiz’in geçtiğimiz ay İzmir’e geldiği ve burada ismi açıklanmayan bir kafede 4 saat oturduğu tespit edildi. Araştırma kapsamında Filiz’in kafeden ayrıldıktan 1 gün sonra İzmir’de eğitimine devam eden bir üniversite öğrencisinin evinde kaldığı ortaya çıktı.

İzmir İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen aramalarda sonuç çıkmasa da, vatandaşlar Atalay Filiz’in en son İzmir’de görülmesinden dolayı tedirgin olduğu ve çocuklarını rahat bir şekilde sokağa gönderemedikleri belirtildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir