Kardeşler Arasında Sofra Tozu Kavgası: 1 Ölü 3 Yaralı

By | Haziran 20, 2016

Edinilen bilgiye göre bıçaklı kavga, Mersin’in Toroslar ilçesinde bağlı Değnek Mahallesi’nde akşam saatlerinde meydana geldi. Alınan bilgiler neticesinde sofra bezi silkeme kavgası yüzünden bir kişinin hayatını kaybettiği olay şu şekil de gerçekleşti. Emine K.  iftarını yaptıktan sonra sofra bezinin 2 katlı evlerinin ikinci katından silkelediği esnada birinci katta bulunan eşinin kardeşi Hidayet K.’nın üzerine geldi. Bu sebepten ötürü ikili arasında sözlü tartışma çıktı.

Emine K. bunun üzerine eşi İlyas K.’ye tartışmayı anlatarak eve gelmesini istedi. Eve gelen İlyas K. oğlu 29 yaşındaki Reşit K. ile birlikte alt kata inerek kardeşiyle konuşmak istedi. Kardeşler arasında başlayan sözlü kavga bir anda sıcak temasa dönüştü. Hidayet K. kavganın ilerlemesi üzerine Kardeşi İlyas K. ve yeğenine pompalı tüfekle ateş açtı.

Reşit K. aldığı pompalı tüfek mermisi nedeniyle olay yerinde hayatını kaybederken, babası İlyas K. ise olay yerine intikal sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. Kavga sırasında bıçakla yaralanan Hidayet K. kocasını yaralayıp oğlunu öldürdüğü Emine K.’ya silah dipçiği ile vurarak yaraladı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir