MENÜ

Koray Aydın: “Eski Geleneklerimizi Geri Getireceğim”

119 defa okunduYorumlanmadı, , kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Adayı Koray Aydın tarafından Samsun’da bulunan Serra Otel’de iftar programı düzenlendi. Burada bazı açıklamalarda bulunan Aydın, MHP’de genel başkan olması halinde eski gelenekleri tekrar getireceğini ifade etti.

Koray Aydın: “Eski Geleneklerimizi Geri Getireceğim”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Adayı Koray Aydın, gerçekleştirilecek kongre öncesi teşkilat üyelerine Samsun’da bulunan Serra Otel’de iftar programı düzenlendi. Büyük bir katılım ile düzenlenen iftar programına geçtiğimiz günlerde görevlerinden alınan il ve ilçe başkanları da katıldı. Samimi bir havada geçen iftar yemeğinin Genel Başkan Adayı Koray Aydın’dan önce mikrofonu eline alan 21. Dönem MHP Bitlis Milletvekili Halil İbrahim Oral, partilere dua ettirdi.

Oral’dan sonra söz alan Aydın, MHP’nin şuan içinde barındırdığı durumun geleneklerine aykırı olduğunu belirterek, bizi biz yapan değerlerden uzaklaştık dedi. Aydın Genel Başlan olması halinde, Erciyes Kurultayı dahil olmak üzere geçmişten günümüze kadar gelen bütün Türkmen Şölenlerini tekrar hayata geçirerek, partinin bütün gelenek ve göreneklerini tekrar ayağa kaldıracağını belirtti. Parti içerisindeki düzeni bozmaya çalışan kişilere yönelik de açıklamalarda bulanan Aydın, parti içerinde fitne fesat düşüncelerde olan ve ülküdaşlarının arkasından konuşan şahıslara bir tas bile içemeyeceklerini belirtti.

Yorum Yaz