Kpss Sahtekarlarına Yurt Dışı Yasağı Geldi!

By | Ağustos 23, 2016

Sıkıntılı 2010 KPSS’de Eğitim Bilimleri testinin hemen peşinden Genel Kabiliyet ve Genel Kültür bölümlerinin de iptal edilmesi üzerine imtihanda “kuşkulu” şekilde yüksek puan alarak atamaları yapılan takriben 7 bin 500 kişinin ülke dışına çıkmaları yasaklandı.

Emniyet yetkililerinden alınan bilgiye göre, 2010 seneninde yapılan KPSS’deki suallerin Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından çalınarak örgüt azalarına dağıtıldığının belirlenmesi üzerine başlatılan soruşturmada yeni döneme girildi.

Ankara 1. İdare Mahkemesinin 19 Temmuz’da 2010 KPSS’nin “Genel Kabiliyet ve Genel Kültür” bölümlerini da rey birliğiyle iptalinin hemen peşinden imtihanda “kuşkulu” şekilde yüksek puan alarak kamu müesseselerine atandıkları belirleyen takriben 7 bin 500 kişi mercek altına alındı.

Aralarında hakim, savcı ve avukatlar ile bir takım müesseselerin genel müdür, genel müdür yardımcıları ile daire başkanlarının da bulunduğu kuşkulular ile ilgili, OHAL dahilinde çıkarılan ilk KHK’de yer alan “Ulusal güvenliğe tehdit oluşturduğu saptayan yapı, oluşum veya gruplara veyahut terör örgütlerine azalığı veya iltisakı ya da bunlarla bağlantısı sebebiyle haklarında yönetimsel işlem kuruluş edilenler ile aynı gerekçeyle haklarında suç soruşturması veya kovuşturması yürütülenler, işlemi yapan müessese ve kuruluşlarca alakalı pasaport birimine şipşak bildirilir. Bu bildirim üzerine alakalı pasaport birimlerince pasaportlar iptal edilir.” maddesi ikazınca ülke dışına çıkış yasağı getirildi.Tedbir amaçlı yapılan bu işlem kaçma riskine karşın önlem niteliğinde uygulanmış.


Türkçe alt yazılı porno


sex izle


seks hikaye


seks hikaye

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir