MENÜ

Mardin’den Bir Acı Haber Daha:1 Asker ve 2 Korucu Şehit!

146 defa okunduYorumlanmadı, , , kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Emniyet Güçlerine bağlı Polis ekipleri ve Askerlerimiz tarafından devam eden operasyonlar kapsamında Mardin Midyat’tan kötü haber geldi, 1 Asker ve 2 Korucumuz şehit olurken 9 Askerimize ise Yaralı.

Mardin’den Bir Acı Haber Daha:1 Asker ve 2 Korucu Şehit!

Emniyet Güçlerine bağlı Özel Harekat Polislerimiz ve Askerlerimiz tarafından doğu ve güneydoğuda yürütülen operasyonlar kapsamında çatışmalar aralıksız devam ediyor. Ajanslardan gelen son dakika haberlerine göre, Mardin’in Midyat ilçesinde Anıtlı Jandarma Karakol komutanlığına bomba yüklü araç ile hain bir saldırı düzenlendi. Olay yerinden alınan ilk bilgilere göre saldırıda 1 Asker ve 2 Köy Korucumuz şehit olurken 9 Askerimiz ise yaralı.

Genelkurmay Başkanlığı olayın yaşandığı Mardin’in Midyat ilçesinde ki Anıtlı Jandarma Karakoluna çok sayıda güvenlik güçleri ve hava destekleri gönderildiğini belirtirken, bölgenin geniş çaplı ablukaya alındığını, havadan ve karadan olmak üzere operasyonların devam ettiğini bildirdi. Mardin’in bazı bölgelerinde de silah seslerinin geldiğini söyleyen vatandaşlar ise konu ile ilgili olarak tedirginliklerini koruyor.

Yorum Yaz