MHP’de Kurultay Tartışmaları Devam Ediyor!

By | Haziran 2, 2016

MHP Partisinin Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, yapılacak olan olağan üstü kurultay hakkında çıkan tuzak iddialarına sert sözler ile yanıt verdi. Yalçın, bu söylemlerde bulunanların asıl amaçlarının 10 Temmuz olağan üstü kurultay seçimlerine gölge düşürmek ve MHP içinde manipülasyon yaratmak olduğunu ifade etti.

MHP Olağanüstü Kurultay Seçimi tartışmalarına Partinin Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’da göndermelerde bulunarak muhaliflere Olağanüstü Kurultay kampanyacıları dedi. Yalçın, Genel Merkez ve Partisi adına asılsız yapılan iddiaların MHP’nin verdiği mücadeleye ve inandığı davaya herhangi bir zarar veremeyeceğini ifade etti.

Ak Partinin MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi desteklediğini yönünde ki iddialara cevap veren Yalçın, Ak Partinin sayın Bahçeli yada herhangi birinin yanında olmadığını, isteklerinin aslında parti içinde kaos yaratmak olduğunu ifade ederek, bunda da kısmen de olsa başarılı olmuştur dedi.

10 Temmuz olağan üstü kurultay için kaos yaratanların, kaosa oynayanların bu kurultay kabusu olacak diyen Yalçın, kimse MHP’nin bu kurultayda bölünüp parçalanmasını, davasında yara almasını beklemesin dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir