MENÜ

MHP’den Şok Ayrılık: Oktay Vural İstifa Etti!

134 defa okunduYorumlanmadı, , kategorisinde, tarihinde yayınlandı

MHP Genel Merkezi ve partili Muhalifler arasında yaşanan gerginlik tüm partilileri sarmış durumda. Bugünde MHP Grupbaşkan Vekili Oktay Vural istifa ettiğini açıkladı.

MHP’den Şok Ayrılık: Oktay Vural İstifa Etti!

MHP Genel Merkezi ve partili Muhalifler arasında yaşanan gerginlik tüm partilileri sarmış durumda. Bugünde MHP Grupbaşkan Vekili Oktay Vural istifa ettiğini açıkladı. Gazetecilerin başkan olacak mısınız sorularına cevap vermekten kaçınan Vural, parti içindeki yönetimin yaralayıcı boyutlara ulaştığını ifade etti. Partinin ve Türkiye’nin geleceğini doğrudan etkileyen projelerde mutlak suretle sorumluluk alacağını belirten Vural, artık gönülleri yıkmak zamanı değil gönülleri yapmak zamanı geldi dedi.

İç politika uzmanları Oktay Vural’ın bu kararının arkasında önemli nedenler olduğunu belirtirken, Vural’nda partinin genel başkanlığı için adaylık başvurusunda bulunabileceğinin altını çizdi. Diğer yandan partili muhalifler ise konuyla ilgili olarak, bu tarz şeylerin yaşanması normal çünkü MHP kongreye gitmeden parti içerisinde ki sorunları çözemez, çözmesi mümkün değil dedi. Son olarak önümüzdeki günlerde Oktay Vural’ın detaylı bir şekilde yazılı açıklama yapması bekleniyor.

Yorum Yaz