Öğretmenin Cesedini Bavulda Taşımış!

By | Mayıs 30, 2016

Türkiye’yi dehşete düşüren seri katil Atalay Filiz’in öldürdüğü tarih öğretmeni Fatma Kayıkçı’nın cesedini bir bavulla taşırken ki görüntüleri ortaya çıktı. Kendisini yaşadığı bölgeye Furkan A. diye tanıtan cinayet zanlısı Atalay Filiz yaklaşık 4 yıl öncede Ankara’da Tümgeneral’in TUBİTAK’ta hizmet veren oğlu Göktuğ Demirarslan ile kız arkadaşı Elena Radchikova’yı evlerinin önüne pusuya düşürerek silahla öldürmüş.

Ankara’da işlediği ilk cinayetten sonra yakalanmamak için yurtdışına kaçan Atalay Filiz için ilgili dönemde kırmızı bülten çıkartılmış fakat herhangi bir sonuç alınamamıştı. 4 yıldır yakalanamayan zanlıyı bu defa elinden kaçırmamak için İstanbul Emniyet Müdürlüğü geniş çaplı operasyon başlattı.
Bu arada internette kısa sürede binlerce kişinin paylaştığı görüntüler izleyenleri dehşete düşürdü. Zanlı Filiz’in görüntülerde öldürdüğü öğretmeninin cesedini bavul ile taşıdığı görülüyor.

Atalay Filiz’in cinayeti para için yaptığı üzerinde duran polisler, Fatma Kayıkçı’nın çantasında olan 3 bin liranın da bulunamadığını belirtti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir