MENÜ

PKK Telsizinde ‘Daha Büyünü Patlatın’ Anonsu!

131 defa okunduYorumlanmadı, kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Bölücü terör örgütü PKK’lı teröristlerin mahkemede geçen telsiz konuşmaları kan dondurdu. Anonsta teröristlerden birinin diğerine daha büyüğünü patladın dediği görülüyor.

PKK Telsizinde ‘Daha Büyünü Patlatın’ Anonsu!

Doğu ve Güneydoğu’da Güvenlik Güçlerimiz tarafından yapılan operasyonlar hız kesmeden devam ediyor. Güvenlik Güçlerimize karşı ise kırılma noktasına gelen bölücü terör örgütü PKK’lı teröristler yapabildikleri tüm hainlikleri sergiliyor. Geçtiğimiz günlerde Diyarbakır’ın Lice ilçesinde mayın patlaması sonucu 2 askerimizin şehit düştüğü dava neticesinde tutuklanan Şüphan C., Hasan G., Cihan Ş., Mehmet Şirin T. Ve Susan T. Hakkında hazırlanan iddianame 4.Ağır Ceza Mahkemesine sunuldu ve mahkeme heyeti iddianameyi kabul etti.

Kabul edilen iddianamede zanlıların ağırlaştırılmış müebbet cezası istenirken, terör örgütünün sözde Diyarbakır sorumlusu olarak ifade edilen “Numan Batman” kod adlı Hejar Çelik ve Şüphan Ç. Arasında geçen telsiz konuşmalarına da yer verildi. Telsiz konuşmalarında mayın patlamasının kendi ekibine ait bir eylem olduğunu diğer teröriste söyleyen Hejar Çelik, küçük olanların devrede olduğunu bir daha ki sefere büyük olan mayının patlatılmasını istediğini söylüyor.

Yorum Yaz