Ps4 Teknik Servis – İxir Playstation

By | Ekim 3, 2016

10 yılı aşkın süredir hizmet veren İxir Playstation, Ps4 ve Ps3 oyun konsolları içinde istediğiniz değerin oluşması için en üstün hizmeti ile yer almaktadır. Garantili olan servisimiz yetkin olan hizmetini tüm üstün değerleri ile 81 ilde tüm oyun severler ile güven veren işlemlerinde yaşamaktadır. Ps3 tamir söz konusu olan cihazlarınız için bizlere gelen kargolarınız 3 iş günü içinde ücretsiz analiz ve tamiri ile garantili bir sonuç elde ederek sizlere ücretsiz olarak kargo göndermektedir. Profesyonel bakım ve onarım için Türkiye içinde geniş bir servis ağında yer alan ixirplaystation.com tüm teknoloji tutkunlarını ve oyun severlerin ilk tercihi olarak yer almaktadır.

Ps4 Kol Tamiri

Ps4 konsolları için tamiri ve bakım adına en detaylı sonuçları elde edebilen bizler ile artık oyun zevkinizin garantili olarak sizlere yaşatıldığı alan içinde bulunmanız söz konusu olabilecektir. Ps4 Kol Tamiri adına aradığınız tüm olumlu sonuçlar ve hız yetkin hizmetlerimiz ile sizleri menün eden değerleri ile sunulmaktadır. Tamir edilen tüm cihazlarınız için ilk 6 ay için kullanım garantisi vererek olası arızlarında bizler tarafından ücretsiz tamiri ile devamlılığını garanti altına almaktadır.

Kaliteli Hizmet Ve Garantili Oyun Zevki

Gelişmiş teknik donanım ile hizmet veren bünyemiz Ps4 bakım ve onarımı için en uygun yöntemleri sunarak tüm müşterilerimiz ile sürekli memnun edici olan sonuçları ortaya koyuyoruz. Xbox ve Ps4 son teknoloji ürünler olup oyun tutkularının ilk tercihi olarak görülmektedir. İletişim numaralarımız 0212 213 8716 – 0212 266 5169 ile bizlere ulaşan her müşterimiz garantili olan PS4 tamir sürecinin de sahibi olmaktadır. Yıllardır alanında en iyi hizmeti bulduğunuz İxir Playstation, gelişen yapısı ile çok daha iyi bir hizmeti en kısa sürelerde sizler ile buluşturmaktadır.

ps4-tamir-servisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir