Saldırı Sonrası Kritik Erdoğan Ziyareti

By | Ağustos 23, 2016

Son günlerde sıkça terör eylemi olması sebebiyle dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Barzani ile görüşmeye gitti. Görüşme konusu bilinen üzere terör faaliyetleri ve sınırlardaki kargaşanın giderilmesi yönünde.

Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan, Irak Kürt Yerel İdaresi (IKBY) Başkanı Mesud Barzani’yi kabul etti.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde medyaya kapalı gerçekleşen kabul, 1 saat 50 dakika sürdü.

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Reisicumhur Erdoğan’ın IKBY Başkanı Barzani’yi kabulünde, yerel gelişmeler ve terörle mücadele konuları ele alındı.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki kabul esnasında Barzani, 15 Temmuz’daki darbe teşebbüsüyle alakalı, Türkiye’deki seçilmiş hükümetin yanında bulunduklarına dikkati çekerek, Türk halkının demokrasiye sahip çıkmasını takdirle karşıladıklarını vurguladı.

Reisicumhur Erdoğan ve Barzani’nin, yerel gelişmeler ile ilgili görüş teatisinde bulundukları Beştepe’deki kabulde, DAİŞ ve PKK dahil olmak üzere, terörle mücadele probleminin de ele alındığı belirtildi.

Irak Kürdistan Bölgesi’nde FETÖ iltisaklı okulların ve müesseselerin faaliyetlerine bitirilmesi istikametinde ihtiyaç duyulan adımların atılmasının da Reisicumhur Erdoğan ve Barzani’nin görüştükleri konular arasında bulunduğu öğrenildi. Bakalım bu olayların ardından ne gibi bir sonuç alınacak  merakla bekliyoruz.


Türkçe alt yazılı porno


sex izle


seks hikaye


seks hikaye

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir