Samsung Galaxy S8’in Özellikleri Sızdırıldı!

By | Haziran 11, 2016

Küresel ölçekte ürettiği teknolojiler ve teknoloji alanına yaptığı yatırımlar ile girdiği her sektörde başarıdan başarıya koşan Güney Kore’nin gurur Samsung, yenilikçi yüzünü bir kez daha göstermeye hazırlanıyor. Samsung, elektrikli ev aletlerinden, buzdolabına, televizyona ve akıllı telefon üretimine kadar birçok alanda ilklere imza atan bir firma. Şimdi ise Galaxy ailesinin yeni üyesi olacak S8’i çıkartmaya hazırlanan Samsung bu amiral gemi telefonunda büyük gelişmeleri kullanıcılarının hizmetine sunacak.

Sızdırılan ilk bilgilere göre televizyonlarda 4K UHD Süper Çözünürlük teknolojisini kullanan firma bu teknolojiyi Galaxy S8’de kullanmak istiyor. 5.5 İnçlik ekranı ile kullanıcılarına görsel deneyimi en üst seviye taşıyacak S8, Quad Hd ve Full HD teknolojisine sahip rakiplerine karşı bir hayli avantajlı olacak sahaya giriş yapacak. Diğer taraftan sızdırılan bir diğer bilgi ise S8’in Curved şeklinde tasarlanabileceği yönünde.

Samsung’un geçtiğimiz hafta yaşadığı Tesla faciasından sonra nasıl bir satış trendi yakalayacağı ise şimdilik merak konusu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir