Serdar Ortaç’tan Hayranlarına Üzücü Haber!

By | Haziran 4, 2016

Türk pop müziğinin yıldızlarından olan Serdar Ortaç, yaşadığı hastalıkla ilgili olarak açıklama yaptı. Açıklamasında Ortaç, bazen ayaklarım tutmuyor ellerim farklı bir şekilde uyuşuyor dedi.

İzmir’de dinleyicileriyle buluşan Serdar Ortaç Sunis Efes Royal Palace Resort’de harika bir konser verdi. Hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatan ünlü sanatçı şarkılarını İzmirli konuklarıyla birlikte seslendirdi. Söylediğini harika şarkılarının yanı sıra özel ekibiyle hazırlamış olduğu koreografik şovlarla hayranlarına harika bir gece yaşattı. Yaklaşık 2 saat boyunca sahnede kalan Serdar Ortaç sahneden ayrılırken hastalığı yönünden çok iyi gözüküyordu.

Konserden önce magazin habercilerine açıklamalarda bulunan ünlü şarkıcı, “Hala hastayım ve bu duruma giderek alışıyorum. Dışarıdan bakıldığında iyi gözükmeye çalışıyorum ama gerçekte yorucu bir süreç geçiriyorum. Sağlığım için sürekli spor yapmalıyım” ifadelerinde bulundu.

İzmir’i çok sevdiğini söyleyen Serdar Ortaç yeni çıkartmış olduğu Gıybet albümü hakkında da açıklamada bulunan başarılı sanatçı: “10 tane şarkıdan oluşan yeni albümümü piyasaya sürdük. Albümümde de adını verdiğim Gıybet şarkısı çok güzel oldu. Anlamını yeni öğrenmiş olsam da sevileceğini düşündüğüm bir parça oldu. Ayrıca albümde, sevilerek dinlenecek hızlı parçalarda var. “ dedi.

2 thoughts on “Serdar Ortaç’tan Hayranlarına Üzücü Haber!

 1. play online shooter

  le Choix chez vous difficile
  fps shooters online

  Reply
 2. RachelEpikE

  The new XRumer 16.0 – revolution in online promotion:
  artificial intelligence will help you to attract customers so effectively,
  more than ever!

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir