Sevgilisiyle Yaptığı Tüm Planları Suya Düştü!

By | Haziran 5, 2016

Bursa’da yapılan operasyon sonucu Organize Suçlarla Mücadele ve Kaçakçılık ekipleri tam 8 bin lira sahte para ele geçirdi. Yapılan operasyon sonucu 28 yaşındaki C.K ve sevgilisi gözaltına alındı. Daha önce de piyasaya sahte para sürme suçundan cezaevine giren C.K  tahliye edilmişti. Dosyası oldukça kabarık olan C.K nın ayrıca 22 farklı suç işlediği de ortaya çıktı.

Şüpheli kişi Bursa’nın merkezine bağlı Osmangazi ilçesinin Çarşamba Mahalle’sinde bir evde kaldığını öğrenilince ekipler tarafından operasyon düzenlenmiş ve 33 yaşında ki kız sevgilisi S.Ö ile birlikte gözaltına alındı. İstanbul’dan Bursa’ya geldiği öğrenilen C.K‘nın evinde bulunan 8 bin lira sahte parayı piyasaya sürmeye hazırlandığı belirtildi. İfadesi alınmak için Bursa Emniyeti’ne götürülen çift ifadeleri sonucunda adliyeye sevk edildi.

Sahte para suçundan yakalanan C.K  geçtiğimiz yılın nisan ayı içerisinde bir operasyona daha maruz kalmıştı. Eve giren polisleri fark eden C.K evinde bulundurduğu sahte paraları yok etmeyi başarmıştı. Yapılan aramalarda bir miktar sahte paraları yakalatmasına rağmen sevk edildiği mahkemede adli kontrol cezasına çarptırılarak tutuksuz yargılanmıştı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir