Sigara Düşürme Makinesi

By | Eylül 8, 2016

Çeşitli mekanlar da bulabileceğiniz sigara makinesi ile sigaralarınızı 1 tl gibi bir tutar ile sağlamanız mümkün. Sigara düşürmek için oynan bu makinelerde hem satıcı hem de oynayıcı kar edebilmektedir. Genel olarak oynatan satıcı fazla kar ediyor gibi gözükse de, sigara düşürmek isteyen ve oynayan kişilerde kazanç sağlayabilirsiniz.

Çoklu para veya jeton atımı ile kazanma şansınızı ikiye katlayabilirsiniz. Sistem içinde iki artı bir, dört artı bir bonus verme olayı bulunduğundan her attığınız 4 jetondan bir artı olarak bonus kazanmaktasınız. Büfeler, marketler, mekân sahipleri, bilardo işletmecileri, kafeteryalar gibi işletme sahiplerinin alıp mekânlarına koyabileceği ek gelir kapısı olan makine türlerindendir. Kimi sigara makinesinde seçimler yedili sayı sistemiyle kimi jetonlu sigara makinesi seçimlerinde ise beşli sayı sistemi mevcut olmaktadır.

turkobilişim

Bazı otomatlarda sistem oldukça yüksek sigara düşürmenizi sağlamaktadır. Sizlerde bu makineden alıp işyerinize koyabilir ve sigara düşürme oyunu oynatmaya başlayabilirsiniz.

Kredi kartına taksitli seçenekleri e aynı gün kargoya verebileceğiniz turkobilisim.com web adresinden siparişlerinizi verebilirsiniz. Aynı zamanda verdiğiniz siparişlerinizin teknik desteğiniz ve her türlü yedek parça imkanlarından da yararlanabilirsiniz. Turkobilisim.com web sitesinde satılan bütün ürünler garanti kapsamında olup teknik servis olanaklarından da faydalanabilirsiniz. Otomatlarınızı sıfır kutusunda ve garanti kapsamında temin edebileceğiniz sitede 3 yıl gibi uzun bir süreli garanti verilmektedir. Ayrıca makinelerde çoklu değiştirilebilir bonus sistemleri de mevcuttur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir