MENÜ

Sümeyye Erdoğan’ın Nikâh Törenine 6 Bin Davetiye

119 defa okunduYorumlanmadı, , , kategorisinde, tarihinde yayınlandı

İşadamı Özdemir Bayraktar’ın oğlu Selçuk Bayraktar ile evlenme kararı alan Sümeyye Erdoğan’ın nikâh törenine 6 bin kişi davet edildi.

Sümeyye Erdoğan’ın Nikâh Törenine 6 Bin Davetiye

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan ve İşadamı Özdemir Bayraktar’ın oğlu Selçuk Bayraktar 14 Mayıs’ta düzenlenen törenle dünya evine girecek. Nikâh töreni Küçükçekmece’de bulunan Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde gerçekleşecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan’ın nikâh şahitliğini Başbakan Ahmet Davutoğlu üstlenecek. Çiçek göndermeyin bağış yapın çağrısı Sümeyye Erdoğan ve Selçuk Bayraktar’ın baş harfleri olan S’nin bir sarmaşık gibi birbirine dolandığı davetiyede, çiçek veya çelenk göndermek isteyenler için özel olarak not düşüldü.

Çiçek ve çelenk masrafları yerine Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı, Türk Silahlı Kuvvetleri Dayanışma Vakfı veya Türk Polis Teşkilatı Güçlendirme Vakıf’larından her hangi birine bağış yapılması istendiği belirtildi. 6 bin davetlinin olduğu nikâh töreninde davetlilere özel olarak hazırlanan bir barkovizon gösterisi gerçekleştirilerek çiftin çocukluklarından itibaren fotoğrafları ve yakın arkadaşlarıyla birlikte aile üyelerinin görüşleri davetlilere yansıtılacak. Şimdiye kadar çeşitli spor turnuvalarına, tiyatro-sinema gösterilerine, konserlere ev sahipliği yapmış olan ve hiçbir nikâh organizasyonunun yapılmadığı Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde ise hazırlıklar hız kesmeden devam ediyor.

Yorum Yaz