Teknik Direktör Hikmet Karaman Antrenmana Çıkmadı

By | Mayıs 10, 2016

Geçtiğimiz gün oynanan Trabzonspor Maçını 6-0 kaybeden Rizespor düşme potasına doğru yaklaştı. Alınan bu farklı yenilgiden sonra teknik direktör Hikmet Karaman, Trabzon maçında oynayan oyuncularını toplantı salonuna alarak maçın geniş analizini yaptı. Toplantı sonrası gerçekleştirilecek olan antrenmana Hikmet Karaman ve Trabzon maçı kadrosunda yer alan futbolcular katılmadı.

 

Spor Toto Süper Lig’de Cuma günü Gaziantepspor ile kritik bir maça çıkacak olan Rizespor, hazırlıklarını sürdürüyor. Mehmet Cengiz Tesisleri’nde gerçekleştirilen idmana Trabzonspor maçı kadrosunda yer alan futbolcular katılmadı. Teknik direktör Hikmet Karaman takımının başında idmana çıkmadığı için, gerçekleştirilen antrenmanı yardımcı antrenör Roland Koch yönetti.

Trabzonspor karşısında alınan 6-0’lık hezimet sonrasında Karaman, toplantı yaptığı oyuncularını kızgın bir şekilde uyardı. Maçta yapılan bütün hataları uzun uzun futbolculara anlatan Hikmet Karaman, oynayacakları Gaziantepspor maçının ligde tutunmak için önemli olduğunu belirtti.

Yaşanan olayların yanı sıra Eren Derdiyok ve Kweuke’den güzel haberler geldi. Sakatlığı düzelen iki futbolcunun takımdan ayrı bir şekilde düz koşulara başladığı belirtildi. Son haftalarda oynayıp oynamayacakları önümüzdeki günlerde belli olacak.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir