Televizyondan Ürün Satın Alırken İki Kere Düşünün

By | Mayıs 8, 2016

Kargoyla gelen kutudan çıkan ise pes dedirtti. Diyarbakır’da yaşayan Ramazan Mutlu, tuğla fabrikasında çalışarak kazandığı 800 TL ile geçimini sağlıyordu. 5 çocuk babası Mutlu, Televizyon kanalında izlediği reklama aldanarak kendisine bir telefon sipariş etti. Telefonun fiyatını çok uygun bulduğunu belirten Ramazan Mutlu, iki gün sonra gelen kargoyla şaşkına döndü. Kargo paketini açınca reklamı yapılan telefonun maketini görünce hemen firmayı aradı. Nitekim firma Mutlu’nun aramasına cevap vermedi. Kargo paketini geri göndermek istese de firma bunu kabul etmedi.

Reklamlarda Oynayan Ünlülere Sitem
Aldığı telefonun reklamında oynayan ünlünün ismini vermek istemeyen Mutlu “24 saat millet sizi izliyor, sizi dinliyor. Bari millete karşı kendinizi düşman etmeyin. Ne olursa olsun millet size güvenerek alıyor bu telefonları. Bize gelen telefonların içi boş, bazıları kırık ya da çalışmıyor. Reklamlarda annelerine babalarına bu telefondan alıyorum hepsi çok memnun diyen ünlüler şimdi nerede” şeklinde konuştu.

Hakkımı Adliye’de arayacağım
Çift sim kartlı üstelik kameralı bir telefon sipariş ettiğini belirten Ramazan Mutlu, gelen maketin üzerine yaptığı aramalarda firmaya ulaşamadığı için hakkını Adliye’de arayacağını söyledi. “Sanatçılara sesleniyorum kendinizi mahkeme kapılarında görmeyin” diyerek sahtekârlara öfke saçtı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir