Vinç Kiralama Hizmeti

By | Ekim 10, 2016

 

Tecrübe ve deneyime bağlı bir firma ile yola çıkarak 30 ton ile 400 ton arasında kaldırma kapasitesine sahip olan kiralık vinç seçiminde sizlere yardımcı olacak çözüm ortağınızı aramanız yararınıza olacaktır. Her türlü makine montaj demontajı, tünel kalıp montajları, uydu direkleri dikilmesi işlerinde güvenebileceğiniz bir firma ile yola çıkarak yüklerinize yapılacak işlerinize göre sizleri yönlendirebilecek müşteri danışmanlarıyla işlerinizi daha kaliteli daha hızlı ve güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

 

İnşaatlarınızda kullanmak için kiralayacağınız vinçler bir telefon kadar uzağınızda. Hemen her alanda kullanıma hazır pek çok vinç türüyle hizmet veren firma express vinç hizmetleriyle de acil durumlarda yardımınıza koşmaktadır. Çalışma yapacak şişi sayısı, zemin niteliği, zemin genişlik ve yükseklikleri hakkında bilgi vererek müşteri danışmanlarının sizlere çalışma türüne göre gönderilecek araçlar konusunda destek vermesini sağlayabilir vinç kiralama hizmetinizin daha kaliteli bir hal almasını sağlayabilirsiniz.

 

Vinçlerde önemli nokta tonajının uygun sektörlerde kullanılmasıdır ki tonaja uygun olmadığı durumlarda can ve mal güvenliği tehlikeye girebilir bu nedenle işinizin tecrübeli firmalarca üstlenilmesi büyük kazaların önüne geçecektir. Bu sayede zamanında tamamlanan işinizle kaliteye ulaşmış olacaksınız. Sadece vinç seçimi değil operatör tecrübesi de önemlidir gerekli sertifikaya sahip özel eğitimli operatörlerde işinizin sağlam ve zamanında yapılabilmesine olanak sağlamaktadır. Yükleme boşaltma, reklam tabelaları, totem dikim ve montajı, kamera ışık ayarlamaları ve yüksek çekimlerde prodüksiyon hizmetleri, her türlü inşaat malzeme nakli, köprü ayak dikimi pek çok alanda hizmet veren vinç kiralama için tecrübe ve deneyimi uygun fiyatlara temin etmekten vazgeçmeyin.

 

İşleriniz sağlam kaliteli ve ucuz olsun. G sınıfı özel ehliyete sahip özel yetiştirilen personeller ile hizmet verirken kalite hedeflenmiştir. Aynı zamanda yine personellerin sürekli eğitim ve gelişimi açısından destek verici eğitimlere de devam edilmektedir. Müşteri memnuniyetinin üst düzeyde tutulması gereğince titizlikle eğitilen personeller işlerini kaliteli ve deneyimli hizmetlere dönüştürmenin yanı sıra hızla ortaya koyarak farklarını göstermektedirler. Verimli iş yönetimi gereğince maliyetlerin düşürülmesi hususunda çözüm ortaklığına talip olunan müşterilerin reel kazançları titizlikle göz önünde bulundurulmaktadır. Araçların periyodik bakımı ve yenilenmesi profesyonel bir marka yolunda atılan adımlardan bir tanesidir. Tek müşteri değil sürekli müşteri anlayışıyla çalışmalarını geliştirme ve müşterilerin memnuniyetini sürekli ön planda tutarak hizmet kalitesini gelecek şikâyetleri de titizlikle incelemektedir.

 

Sizlerden gelen istek ve dilekler doğrultusunda geliştirmeye devam ettiğimiz hizmetlerimizde sorunlarınızda öncelikli ve ivedi çözümlerle yanınızda olabilmek amacıyla deneyimli müşteri hizmetleri yanınızda olacaktır. İşimizin hassasiyetinin farkındayız. Hassasiyetler üzerine kurmuş olduğumuz iş düzeni sayesinde olası kazaları aksaklıkları önlemek adına personel eğitimlerini ön planda tutmaktayız. Yine araç bakımlarında gösterilen titizlikle müşterilere kaliteli hizmet sunabilmek amaçlanmaktadır. Müşteri hizmetleri işlerinize yönelik bilgilendirme eğitimleriyle hangi işi hangi amaçla ne ile yapabileceğiniz konusunda net bilgiler vermek üzere sizlere hizmet etmeye hazırdır. İş dünyasında birlikte olabilmek adına hizmet kalitesini sizlerden gelen önerilerle artırmaya gayret göstermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir