Volkan Demirel Ameliyattan Sonra Konuştu “Kalbim Fenerbahçe ile”

By | Mayıs 23, 2016

Fenerbahçe’nin tecrübeli kalecisi sevilen futbolcu Volkan Demirel geçtiğimiz günlerde kaldırıldığı hastanede bel fıtığı ameliyatı olmuştu. Tecrübeli kaleci bugün sağlık durumu ile ilgili kulübün ilgili televizyon kanalına açıklamalarda bulundu.

Fenerbaçe’nin Galatasaray ile oynayacağı Ziraat Türkiye Kupası Final Maçı hakkında da konuşan Demirel Takımla beraber bu maçta mutlaka saha da olmak istiyordum, ameliyattan öncede bunu birçok kez dile getirdim fakat ameliyatı gerçekleştiren doktorlar bunun mümkün olmadığını dile getirdiler dedi. Fenerbahçe’deki takım arkadaşlarının bu önemli mücadele için ellerinden gelenin fazlasını yapacaklarına inan tecrübeli kaleci Volkan Demirel, en azından Galatasaray karşısında alınacak bir galibiyet ile gelecek kupanın kendilerine motivasyon sağlayacağını ifade etti.

Hastalığı ile ilgili geçmiş detayları veren Demirel, bu hastalığı yaklaşık 3 senedir çektiğini belirtti. Özellikle aşırı tempolu maçlarda ve idmanlarda ağrılarının zaman zaman daha da arttığını belirten Demirel, şimdiye kadar idare etmiş olsa da son 1 hafta önce artık bunun dayanılmaz bir hale geldiğini ve ameliyat olma kararını aldığı ifade etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir