Yaşar Nuri Öztürk’ten Üzücü Haber!

By | Haziran 1, 2016

Ünlü ilahiyatçı ve yazar Yaşar Nuri Öztürk’ün sağlık durumu ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Yeditepe Üniversitesi Hastanesinde yoğun bakımda tutulan Yaşar Nuri Öztürk’ün sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtiliyor. Yeditepe Üniversitesi Hastanesinden yapılan açıklamalara göre Öztürk’ün tedavisi için bütün müdahalelerin yapıldığını ancak artık hastanede durmasının bir anlamı kalmadığı belirtildi. Bu yüzden Profesör Yaşar Nuri Öztürk doktorları tarafından evine gönderildi.

Türk Sanat Müziği Ses Sanatçısı Onur Akay tedavi sürecinde Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk’ün yanında bulunduğunu belirterek, durumun ciddiyetini koruduğunu ve artık beklemekten başka bir çare bulunmadığını ifade etti. Akay Twitter üzerinden yaptığı açıklama da değerli hocamız Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk’ün durumunun ağır olduğunu belirtirken, sevenlerinden sağlığının iyileşmesi için dua istedi.

Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk mide kanseri nedeni ile 12 Kasım 2011’de bir dizi ameliyat geçirmiş ve 3.5 ay boyunca kemoterapi tedavisi görmüştü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir