Yeni İş Ortağınızla Daha Çok Kazanın

By | Eylül 27, 2016

Youtube gibi her gün bütün dünyada milyonlarca kişinin ziyaret ettiği ve milyarlarca tıklama bıraktığı bir platform üzerinden para kazanmak ister misiniz? Üretilen içeriklerin tıklama başına para kazanabilmesi için birtakım reklamların, tanıtımların alınması şart. Bu tarz ortamlarda emeği geçen herkesin cebine bir gelir girmesi için üretilmiş bazı çözümler var.

 

Bunlardan en önemlisi Youtube partnership network olanı yani iş ortağıyla para kazanma. Kulağa şaka ya da hayal gibi gelebilir ama yüzlerce, milyonlarca Youtuber adı verilen Youtube içerik üreticileri bu işi Youtube partner edinmeden yapamazlar. Tam da bu noktada Gizza gibi bu konuda deneyimli, bunun hizmetini en gelişmiş yöntemlerle veren, buna kafa yoran bir iş ortağına ihtiyacınız olacaktır.

 

Youtube network adı verilen iş ortağınız Gizza, 2014’ten beri bu işin içinde ve sizlere daha çok gelir sağlayabilmek adına profesyonel ekibi ile en kaliteli hizmeti vermek, içerik üreticileri yani sizler ile reklam verenler arasında bir köprü görevini üstlenmek gibi bir işle meşgul ve hakkını vererek bu işi devam etmeye niyetli.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir